Bilirkişi.Net
Ailesi

Biraz kendimizden
bahsedersek...

Bilirkişi.Net Türkiye’de hatta dünya üzerinde yeni bir sektörün kapılarını açan ilk firmadır.

Adalet sistemi ile ilgili sorunların çözülmesinde Bilirkişi.Net sizi doğru kişilere yönlendirerek, uzmanlardan yardım almanızı sağlar. Tecrübe sahibi adli bilirkişiler ile doğru bir iletişim kurarak sorunlarınızı çözüme ulaştırmanız daha kolay olur.

2012 yılından bu yana aktif olan Bilirkişi.Net, ihtiyaç duyduğunuz anda sizleri kurumsal ve bireysel danışanlara gerekli raporları hazırlayan uzman bilirkişilere yönlendirir. Hukuk büroları ve avukatlar birçok konuda bilimsel ve tarafsız raporlara ihtiyaç duyarlar.

Bunları hazırlayacak uzman bilirkişiler de Bilirkişi.Net sisteminin bünyesinde sizlere yardım etmek için bekliyor.

Bilirkişi.Net, hazırlamış olduğu sistemli işleyiş sayesinde danışan ve uzman arasında aktif olarak bir iletişim kurulmasını sağlar. Bu sayede danışanların uzmanlar hakkındaki görüşleri doğrultusunda verilen hizmet en yüksek verime ulaştırılır.

Bilirkişi.Net, bünyesinde yer alan her türlü bilgi uzmanlar tarafından kontrol edilerek yayınlanır. Doğruluğu onaylanmamış hiçbir bilgi yayınlanmaz. Site içerisinde yer alan tüm makale ve içerikler titizlikle incelenir ve yazı sahibinin yazılı izni alınarak yayınlanır.

Danışanların görüşlerine göre, Bilirkişi.Net hizmetlerini en üst seviyeye ulaştırma ve %100 müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla çalışmaktadır.

İhtiyaç duyulan tüm talepler, gelebilecek olası şikâyet ve öneriler Bilirkişi.Net yöneticileri tarafından irdelenir ve gerekli işlemler yapılarak verilen hizmetler geliştirilir.

Uzmanlar ile aranızda yer alan köprü Bilirkişi.Net denetiminde disiplin ve özveri ile inşa edilmiştir.

Misyonumuz

Bilimsel Özel Uzman Görüşü hizmeti almak isteyen hukuk büroları, avukatlar ile uzman mütalaası hizmeti veren uzman bilirkişiler arasında kurumsal bir köprü görevi üstlenmektedir.

Vizyonumuz

Adalet sisteminin yapı taşlarından olan Bilirkişilik kavramını bir adım daha ileriye taşıyarak konusunda öncü, güvenilir, teknolojik yeniliklere ayak uyduran ve hatta vizyonuyla sektöre yön veren ve sektörü geliştiren bir şirket olmaktır.

Hedefimiz

Adli Yargı’nın önemli yapı taşlarından olan adli bilirkişilerle dava dosyalarını tarafsız ve objektif bakış açısı ile inceleyerek adalet sistemin işleyişine ivme kazandırmak ve bu sayede de mahkemelerin üzerindeki yüklerin azalmasına katkı sağlayabilmek.