Hakkımızda


2012 yılında kurulan Bilirkişi.Net, avukatlar, hukuk büroları ile konusunda uzman bilirkişiler arasında etkin ve tarafsız bir ortam sağlayıcı ve çözüm platformudur. Sitemiz, uzman mütalaası hizmeti almak isteyen hukuk büroları, avukatlar ile uzman mütalaası hizmeti veren uzman bilirkişiler arasında kurumsal bir köprü görevi üstlenmektedir.


Bilirkişi.Net içeriği, bizzat yöneticileri tarafından hazırlanmaktadır. Bilirkişilik kurumu ile ilgili yayınlanmış her türlü makale ve yazılı yayın titizlikle incelenip, yazı sahibinin özel izni ile web sayfasına yerleştirmektedir. Sitemize gelen talepler ve öneriler, ciddi bir inceleme ve denetimden geçtikten sonra yanıtlanmaktadır.

Bilirkişi.Net, kalitenin danışan-uzman arasında kurulacak olan kurumsal altyapı etkileşiminden geçtiğine inanmaktadır. Bu etkileşim sürecinde, danışanların uzmanlar hakkındaki geri bildirimleri neticesinde daha etkin ve verimli bir hizmet sürecine ulaşılması hedeflenmektedir.

Uzmanlarımızın danışanların geri bildirimleri neticesinde hizmet kalitelerini geliştirerek doğru hizmeti zamanında teslim etmeleri hedeflenmektedir. Danışan şikâyet ve önerilerinin Bilirkişi.Net yöneticileri tarafından değerlendirilmesiyle tüketici bilincinin geliştirilmesine hizmet edilmesi amaçlanmaktadır.

Bilirkişi.Net, Setaş Danışmanlık Aracılık ve Reklam Hizmetleri’nin tescilli© markasıdır @ 2011
Tasarım ve Uygulama: Fildişi Ajans