SERVICES

Sed interdum massa lacus, a porttitor risus gravida sed. Nulla ultricies ex non sagittis vulputate. Integer fringilla convallis risus, semper est interdum non.

Hizmet Aşamaları - Ön Görüşme

Ön Görüşme 

İletişim Formunda belirtilen telefon numarası Bilirkişi.Net Proje Yöneticisi tarafından aranarak konu hakkında detaylı bir Ön Görüşme yapılır.

Araştırma

Ön Görüşme neticesinde alınan detaylı bilgiler ve evraklar bir araya getirilerek konu ile ilgili bir proje başlatılır ve Araştırmaya başlanır.

Teklif

Yapılan araştırma neticesinde uzmanlar tarafından rapor yazma bedeli ve teslim tarihi Proje Yöneticisine bildirilir. Bu veriler ışığında hazırlanan fiyat ve teslim tarihini içeren Teklif danışana sunulur.

Ücret

Verilen teklifin onaylanması neticesinde teklifte belirtilen söz konusu Ücret Danışan tarafından Bilirkişi.Net banka hesabına yatırılır.

Rapor Yazımı

Verilen belgeler doğrultusunda Rapor Yazımına başlanır. Uzman tarafından dosya hakkında talep edilebilecek her türlü ek bilgi ve belge danışandan talep edilir.

Teslim

Yazılan rapor Bilirkişi.Net Proje Yöneticisi tarafından ister E-imza ister Islak İmzalı bir şekilde 3 nüsha halinde Danışana Teslim edilir.

OUR PARTNERS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum quis metus sodales ullamcorper. Vivamus eu sodales sapien, sit amet rhoncus nisi. Curabitur luctus ipsum ac magna ultricies imperdiet.

WHY CHOOSE US?

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm

OFFICE LINE

1.800.555.6789

EMERGENCY

1.800.555.0000

WORKING HOURS

9:00am – 6:00pm